E: biuro@acces.com.pl |T: (+48) 602 186 102 |wersja polska |english version

Obecny styl życia i prowadzenia interesów, wymaga od Właściciela Firmy, bycia zawsze o jeden krok dalej przed swoją konkurencją. Jednak w obecnych warunkach gospodarczych, nie można po prostu mieć pełnej kontroli nad konkurentami i jednocześnie prowadzić prawidłowo swoją firmę.

Jesteśmy Państwa gwarantem powodzenia, bo dzięki naszym czynnościom wejdziecie w posiadanie najbardziej szczegółowych informacji o konkurencji, jak i o swoim ewentualnym kontrahencie.
To właśnie na podstawie naszych ustaleń nasz Klient podejmuje słuszną i przemyślaną decyzję o współpracy, bez niebezpieczeństwa zaistnienia widma utraty środków finansowych i poniesienia dotkliwych strat przez swoją firmę.

Specjalizujemy się w obsłudze Klientów Biznesowych w sprawach dotyczących nadużyć finansowych, oszustw, kradzieży mienia firmowego, defraudacji oraz innych w zależności od potrzeb.
Gwarantujemy profesjonalny Skip Tracing.

Dokonamy kompleksowego sprawdzenia pomieszczeń firmy, samochodu pod kątem wykrycia ewentualnych podsłuchów i kamer, tak aby nasz Klient mógł bez żadnej obawy prowadzić swoje interesy.
Przeprowadzimy infiltrację środowiska pracowniczego od środka. Przekażemy Państwu informacje dotyczące samych pracowników i potencjalnych zagrożeń dla firmy. W ten sposób zapobiegniemy negatywnym czynnikom, mogącym wpłynąć na kondycję produkcyjną i finansową Państwa firmy.